{{currentPage * pageSize + 1}} - {{pageSize * (currentPage + 1) > numberOfResults ? numberOfResults : pageSize * (currentPage + 1)}} úrslit av {{numberOfResults}}
Einki úrslit
Tú ert her

Starvsfólk

Starvsfólkið á Havstovuni er skipað í 5 deildir. Harafturat kemur manningin á havrannsóknarskipinum Jákupi Sverra.

Marita Rasmussen

Stjóri

marita@hav.fo / +298 79 39 00

Bjarni Mikkelsen

Eindarleiðari – Havsúgdjór, lívfrøðingur

bjarnim@hav.fo / +298 27 85 88

Vangi í PURE / Greinar

Erling í Liða

Umsitingarleiðari – Umsiting

erlingl@hav.fo / +298 79 39 01

Eydna í Homrum

Deildarleiðari – Tilfeingi, lívfrøðingur, Ph.D.

eydnap@hav.fo / +298 79 39 26

Vangi í PURE / Greinar / CV

Hans Edmund Olsen

Skipari – Jákup Sverri

Karin M. H. Larsen

Deildarleiðari – Umhvørvi, havfrøðingur, Ph.D.

karinl@hav.fo / +298 79 39 30

Vangi í PURE / Greinar / CV

Leon Smith

Deildarleiðari – Tøkni, verkfrøðingur

leonsmit@hav.fo / +298 79 39 05

Helga Bára Mohr Vang

Varðaleiðari – Tilfeingi, fiskifrøðingur

helgab@hav.fo / +298 79 39 16

Vangi í PURE

Jonathan David Gaardlykke

Stýrimaður – Jákup Sverri

jonathang@hav.fo

Andreas Johansen

Dekkari – Jákup Sverri

Asbjørn Johannesen

Húsavørður – Umsiting

asbj@setur.fo / +298 29 39 45

Bogi Hansen

Havfrøðingur – Umhvørvi, Ph.D.

bogihan@hav.fo / +298 21 23 07

Vangi í PURE / Greinar

Christina Joensen

Verkætlan – Tilfeingi

christinaj@hav.fo / +298 79 39 12

Dagunn Hilda Jógvansdóttir Clementsen

Biologassistentur – Tilfeingi

dagunno@hav.fo / +298 79 39 11

Vangi í PURE / Greinar / CV

Dánjal Jógvan Hansson

Maskinmeistari – Jákup Sverri

Dánjal Jørgin Djurhuus

Kokkur – Jákup Sverri

danjald@hav.fo

Dánjal Petur Højgaard

Lívfrøðingur, Ph.D. – Atknýttur granskari, verkætlan

danjalp@hav.fo / +298 35 39 00

Durita Sørensen

Laborantur – Umhvørvi

duritas@hav.fo / +298 79 39 32

Ebba Mortensen

Verkfrøðingur – Tøkni og Umhvørvi

ebbam@hav.fo / +298 79 39 07

Vangi í PURE / Greinar

Eilif Gaard

Lívfrøðingur – Umhvørvi, Dr. Philos

eilifg@hav.fo / +298 79 39 31

Vangi í PURE / Greinar / CV

Elfinn Vang

Dekkari – Jákup Sverri

Elsbet B. Danielsen

Skrivstovufólk – Umsiting

elsbetd@hav.fo / +298 79 39 02

Emil Petersen

Teldufrøðingur – Tøkni

emilp@hav.fo / +298 79 39 06

Eyðfinnur í Búðini

Dekkari – Jákup Sverri

Guðrið Eriksdóttir Johansen

Ph.D.-lesandi – Umhvørvi

gudridj@hav.fo / +298 79 39 18

Vangi í PURE

Guðrún Bjarnadóttir Bech

Biologassistentur – Tilfeingi

gudrunb@hav.fo

Hannipoula Olsen

Fiskifrøðingur – Tilfeingi

hannipo@hav.fo / +298 79 39 15

Vangi í PURE / Greinar / CV

Harry Ellefsen

Dekkari – Jákup Sverri

Heri Kallsoy

Prøvatakari – Tilfeingi

+298 79 39 17

Hjálmar Hátún

Havfrøðingur – Umhvørvi, Ph.D.

hjalmarh@hav.fo / +298 22 90 92

Vangi í PURE / Greinar / CV

Ian Salter

Havevnafrøðingur – Umhvørvi, Ph.D.

ians@hav.fo / +298 25 24 72

Vangi í PURE / Greinar / CV

Inga Kristiansen

Lívfrøðingur – Umhvørvi. Ph.D.

ingak@hav.fo / +298 79 39 35

Vangi í PURE / Greinar

Jan Arge Jacobsen

Fiskifrøðingur – Tilfeingi, Dr. Scient.

janarge@hav.fo / +298 21 80 93

Vangi í PURE / Greinar

Jens Arni Thomassen

Biologassistentur – Tilfeingi

jensarni@hav.fo / +298 79 39 27

Jóhanna Steintún

Fiskifrøðingur – Tilfeingi

johannas@hav.fo / +298 79 39 14

Jóhannis Danielsen

Lívfrøðingur – Umhvørvi, Ph.D.

johannisd@hav.fo / +298 79 39 45

Jónsvein Joensen

Maskinstjóri – Jákup Sverri

jonsveinj@hav.fo

Kenneth Strøm Bech

Dekkari – Jákup Sverri

Kristina Hansen

Køkshjálp – Umsiting

Lis Larsen

Biologassistentur – Tilfeingi

lisl@hav.fo

Luis Ridao Cruz

Hagfrøðingur – Tilfeingi

luisr@hav.fo / +298 79 39 20

Marit Pedersen

Biologassistentur – Tilfeingi

maritp@hav.fo / +298 25 41 98

Michael Borgardal

Dekkari – Jákup Sverri

Oddur Samuelsen

Maskinstjóri – Jákup Sverri

oddurs@hav.fo

Petur Steingrund

Fiskifrøðingur – Tilfeingi, Dr. Philos.

peturs@hav.fo / +298 26 68 00

Vangi í PURE / Greinar / CV

Poul Vestergaard

Biologassistentur – Tilfeingi

poulv@hav.fo / +298 51 01 46

Regin Kristiansen

Biologassistentur – Umhvørvi

regink@hav.fo / +298 79 39 36

Rósing Lydersen

Bátsmaður – Jákup Sverri

Rúni Akralíð

Biologassistentur – Havsúgdjór

runia@hav.fo / +298 27 85 87

Rúni Poulsen

Dekkari – Jákup Sverri

Sara De Clerck

Ph.D.-lesandi – Havsúgdjór

sarac@hav.fo / +298 35 39 00

Sólvá Jacobsen

Lívfrøðingur – Umhvørvi, Ph.D.-lesandi

solvaj@hav.fo / +298 28 22 57

Vangi í PURE / Greinar / CV

Sólvá Káradóttir Eliasen

Havfrøðingur – Tilfeingi

solvae@hav.fo / +298 79 39 29

Vangi í PURE / Greinar / CV

Terji Holm Jacobsen

1. meistari – Jákup Sverri

terjij@hav.fo

Tóra Reinert

Biologassistentur – Tilfeingi

torar@hav.fo / +298 79 39 22